ALMAN KURDU TÜRKİYE

Alman Kurdu türkiye

Alman Kurdu TÜRKİYE

      ALMAN KURDU TÜRKİYE ; Alman Kurdu Yavru ırkı ülkemizde aile köpeği ve koruma köpeği olarak en fazla talep gören ırktır. Özellikle son 200 yıllık tüm dünyadaki geçmişi ve insan oğlunun yararına yaptığı onlarca faydalı görevden ötürü tüm dünyanın sempatisini kazanmıştır. Ülkemizde köpek denilince akla kulakları dik alman kurdu silueti gelir. Alman kurdu aile içi yaşamındaki olumlu yansımalarından, koruma köpeği kategorisindeki başarılarına Türk silahlı kuvvetleri ve içişleri bakanlığına bağlı birimlerde ağır ihtisas eğitimi olarak adlandırılan patlayıcı madde, narkotik gibi görevlerde de son derece başarılı performanslar sergilemesinin yanında Arama kurtarma ve rehber köpekleri kategorisinde de isminden başarı ile söz ettirmektedir.

 

     Alman kurdu ırkının ülkemizde son 40 sene içerisinde düzenlenen ırk standartları ve eğitim gösterileri alanında yapılan yarışmalarda son derece popüler bir yapıdadır. Alman kurdu ülkemizin yanında Irak, İran, Dubai, BAE gibi ülkelerde de talep görmekte her geçen gün siparişleri artmaktadır.

 

      Alman kurdu yavrularının ülkemizdeki fiyatları 1.500 ₺ ile 5.000.- ₺arasında fiziki görünümü ve ırk şeceresine göre farklılık gösterebilmektedir. Konu alman kurdu yavrusu fiyatına gelmişken değinmeden geçmek istemiyorum, ülkemizde 300-500 ₺ gibi rakamlara alman kurdu yavrusu alınmak istemektedir ki, safkan ve soy ağacı güzel olan bir alan kurdu yavrusu için bu rakamlar kesinlikle geçerli olmamaktadır.

Ülkemizde üretimi yapılan Alman Kurdu Yavruları

alman kurdu türkiye Alman Kurdu Türkiye
   
Alman Kurdu Türkiye Alman Kurdu Türkiye
   
Alman Kurdu Türkiye Alman Kurdu Türkiyee
   
Alman Kurdu Türkiye Alman Kurdu Türkiye
   
alman kurdu türkiye alman kurdu türkiye
   
alman kurdu türkiye alman kurdu türkiye
   

İletişim

Alman Kurdu TÜRKİYE

Osmangazi / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

ALMAN KURDU  Alman Kurdu  ALMAN KURDU  Alman Kurdu  Alman Kurdu Yavrusu

Ana Sayfa

Firmamız bir Köpek Kulübü kuruluşu olup, bünyesinde Süs Köpeği - Toy Poodle - Samoyed - Alman Kurdu Yavrusu - Cane Corso - Doberman - Fransız Bulldog - Labrador - Tibet Mastifi - Cavalier - Minyatür Schnazuer - King Charles ve Boo Dünyası siteleri de bulunmaktadır.